• Головна
  • На Хмельниччині вирок отримав винуватець ДТП, який вчинив смертельну аварію у Волочиську
11:14, 7 листопада 2022 р.

На Хмельниччині вирок отримав винуватець ДТП, який вчинив смертельну аварію у Волочиську

На Хмельниччині вирок отримав винуватець ДТП, який вчинив смертельну аварію у Волочиську

5 років ув’язнення з позбавленням права керувати транспортними засобами, – в обласній прокуратурі повідомили про вирок винуватцю смертельної ДТП у Волочиську.

Дорожньо-транспортна пригода сталась у липні минулого року в місті Волочиськ. Нетверезий водій, виїжджаючи з другорядної дороги, допустив зіткнення з мопедом, який рухався по головній. Водій мопеда отримав травми, не сумісні з життям.

Рівень алкоголю у крові винуватця ДТП перевищував норму в 10 разів.

Суд визнав 39-річного водія, який керував автомобілем у стані сп’яніння, винним у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть людини (ч. 3 ст. 286-1 Кримінального кодексу України)”, – проінформували в прокуратурі.

Вироком Волочиського районного суду його засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 5 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#кримінал #Хмельниччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...