
13:38, 5 грудня 2022 р.
За крадіжку електроінструменту житель Хмельниччини отримав покарання

За крадіжку електроінструменту з комунального підприємства житель Шепетівщини отримав покарання — п'ять років позбавлення волі зі звільненням від його відбування іспитовим терміном на два роки.
Про це повідомляє Шепетівське районне управління поліції.
Як повідомляють правоохоронці, подія відбулась у червні цього року у м.Шепетівка.
"Пізно ввечері один з працівників комунального підприємства повернувся на робоче місце. Мета - викрасти електроінструмент з незачиненого КРАЗу. Зловмисник переніс дві бензопили до свого авта та завіз майно додому. Коли правоохоронці встановили особу крадія, чоловік розкаявся та повернув крадене", — йдеться у повідомлені.
Наразі суд визначив йому міру покарання - п'ять років позбавлення волі зі звільненням від його відбування іспитовим терміном на два роки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Чому проєкти МАСЦО часто залишаються лише на папері
Новини компаній
09:00
09:30
2 травня
12:00
1 травня
12:43
30 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:35, 22 квітня
16:32, 30 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
19:35, 22 квітня
live comments feed...