08:47, 26 грудня 2022 р.
2023 одразу накриє магнітними бурями: небезпечні дати січня
Останній місяць 2022 року вирішив не надто тішити хорошою космічною погодою і подарував людям дві хвиля геомагнітного шторму. Початок нового 2023 року, за прогнозами він також не обіцяє бути спокійним.
Про це повідомляє редакція.
За даними дослідників Meteoagent, починаючи з 29 грудня інтенсивність геомагнітних коливань буде триматися на низькому рівні, не маючи відчутного впливу на людство. За показниками, рівень коливань дорівнюватиме лише 2 балам (слабкий сонячний шторм). Такий показник триматиметься лише до 2 січня. А вже з 3 числа варто очікувати початок першої хвилі середньої інтенсивності. Вона триватиме лише три дні, по 5 січня включно. Другу хвилю варто очікувати у період з 10 по 12 січня включно, її інтенсивність буде слабшою.
Сприятливі дні у перший місяць 2023 року очікуються 1 та 2 січня, з 6 по 9 січня та з 12 по 31 січня. Проте варто зазначити, що прогноз на довготривалий період не може бути стовідсотково точним, адже передбачити прояви космічної погоди практично неможливо.
Варто зазначити, що напередодні та під час магнітних бур люди з ослабленим організмом, хронічними захворюваннями, метеозалежні та літні можуть відчувати певні симптоми. Часто жаліються на головний біль, слабкість, запаморочення, безсоння та сонливість. Багато хто піддається постійному стресу та роздратуванню. Також не рідко звертаються із скаргами на стрибки та пониження тиску.
Важливо вчасно помітити симптоми і звернутися до вашого лікаря за консультацією. Проте, якщо ви відчуваєте, що симптоми проявляються дуже слабко, то можете захистити свій організм, виконуючи легкі щоденні дії.
За декілька днів та під час інтенсивних магнітних бур варто попіклуватися про свій організм. Починайте ранок з легкої розминки, яку можна робити навіть сидячи в ліжку. Проконсультуйтеся зі спеціалістом, які елементи зарядки не нашкодять вашим суглобам та м’язам. Робіть всі рухи плавно, потягуйтесь, нахиляйтесь в сторони. Розігріте тіло дасть вам впевненість у рухах на весь день.
Намагайтесь уникати стресу, робіть протягом дня паузи та відпочивайте від рутинних справ.
Дихайте свіжим повітрям. Виходьте гуляти на вулицю, навіть якщо це коротка прогулянка навколо будинку. Немає можливості гуляти – провітрюйте приміщення, в якому знаходитесь протягом дня.
Пийте достатню кількість чистої води без газу і намагайтесь прибрати з раціону каву.
Додайте в щоденне меню більше овочів та зелені. Насичуйте організм вітамінами.
Лягайте спати в один час. Заведіть собі звичку лягати завжди, наприклад, о 22:45. Ваш організм звикне до нового графіка і ви почнете висипатися. Спіть не менше 7 годин. Завдяки цьому і вранці буде вставати легше.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:26
Вчора
09:30
13 січня
ТОП новини
Оголошення
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
10:32, 10 січня
20:45, 3 січня
live comments feed...