• Головна
  • Залишилось лише п'ять регіонів: українських біженців попередили про дефіцит місць у Німеччині
08:51, 19 липня 2023 р.

Залишилось лише п'ять регіонів: українських біженців попередили про дефіцит місць у Німеччині

Залишилось лише п'ять регіонів: українських біженців попередили про дефіцит місць у Німеччині

У Німеччині виник дефіцит місць для українських біженців. Названо федеральні землі, які ще приймають приїжджих.

Німеччина стала лідером серед країн, які прийняли максимальну кількість наших співвітчизників. Українські біженці масово вирушили до цієї країни через високий рівень життя, виплати та соціальні гарантії. Однак більшість великих міст переповнено і кількість житла в них обмежена.

Де у Німеччині приймають українських біженців у липні

Між землями діє угода про квоти прийому біженців. Землі, які перевиконують свою квоту, можуть тимчасово припиняти прийом приїжджих – їх відправляють до інших регіонів.

Інформацію про федеральні землі, до яких можуть приїхати українські біженці, повідомляє міжнародна команда волонтерів. Так, за даними UAhelp, у липні можна приїжджати до:

• Рейнланд-Пфальцу;
• Баден-Вюртембергу;
• Гессену;
• Тюрингії;
• Саксонії.

У зазначених землях приймають українських біженців, за винятком великих міст. Волонтери зазначають, що приїжджих можуть залишити в регіоні, що "не приймає", якщо немає розподілу в іншу землю і днями звідти виїхали багато людей, звільнивши місця. Однак, цього не можна передбачити – сьогодні така можливість є, а завтра ні.

"Німеччина приймає біженців, незважаючи на переповненість і часто погані умови проживання в таборі початкового прийому. Подумайте тричі, чи готові ви це пройти з перспективою змінити кілька таборів за перший час і необхідністю жити в таборі/спортзалі/ангарі без допомоги 2-3 місяці, поки що триває оформлення", – пояснили волонтери.

Біженці, які раніше оформили оформляли вид на тимчасове проживання Aufenthaltstite або Fiktionbescheinigung у Німеччині, не потраплять до табору початкового прийому. Там приймають тих, хто лише починає оформлення.

Вказано, що стара прив'язка продовжує діяти протягом трьох років, навіть якщо дозвіл на проживання проходить.

Швидше за все, потрібно прямувати до того міста, яке видало вид на тимчасове проживання, а там уже влада вирішуватиме, куди поселити біженців. В інший округ - тільки за напрямом.

Дізнатися про можливості поселення можна, звернувшись з листом на електронну пошту до міграційної служби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#біженці #Хмельницький #Україна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...