
13:27, 24 серпня 2023 р.
Правоохоронець з Хмельниччини за $2,5 тис. обіцяв "відмазати" призовника від мобілізації

Державне бюро розслідування викрило правоохоронця з Хмельниччини та його спільника, які обіцяли військовозобов'язаному "вирішити питання" з мобілізацією
Про це повідомили у Державному бюро розслідувань, передає "Еспресо.Захід".
Правоохоронець та його спільник брали у громадян кошти за допомогу в ухиленні від мобілізації, посилаючись на свої зв’язки у районному центрі комплектування. Вартість такої "послуги" становила 2,5 тис. доларів.
"Зловмисників викрили на спробі "вирішити питання" чоловіка, який уже пройшов військово-лікарську комісію та отримав повістку про прибуття на відправлення у військову частину. За попередньою інформацією, правоохоронець був присутнім під час вручення першої повістки, яку чоловік отримав на роботі, та вирішив на цьому трохи заробити", - йдеться у повідомленні.
Обох чоловіків затримали "на гарячому" під час отримання частини хабаря. Їм оголосили підозру в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 КК України). Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
"Спільникам загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі перевіряється можлива причетність до цієї схеми співробітників центру комплектування. Працівники ДБР проведуть додаткову перевірку серед працівників РТЦК та СП щодо сприяння в ухиленні від мобілізації громадянам, придатним до військової служби", - додали у відомстві.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
3 квітня
Перекачування пального без проблем: насоси PIUSI 12В
Новини компаній
13:00
2 квітня
ТОП новини
Оголошення
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
13:59, 5 квітня
live comments feed...