• Головна
  • Правила вибору валіз у Yes –валізи
Новини компаній
17:00, 26 лютого

Правила вибору валіз у Yes –валізи

Новини компаній
Правила вибору валіз у Yes –валізи, фото-1

Щоб подорож не принесла неприємних сюрпризів, її варто ретельно спланувати. А, якщо попереду переліт на літаку, то важливо підібрати правильний чемодан. При чому вимоги до багажу і ручної поклажі сильно відрізняються.

Яку купити валізу для ручної поклажі

Якщо ви плануєте брати з собою ручну поклажу, то головним критерієм для неї мають бути розміри. Міжнародні норми кажуть, що її габарити не можуть перевищувати 55х40х20 см. Проте це лише орієнтовні цифри, адже авіакомпанії можуть встановлювати власні обмеження. Тому перед кожною мандрівкою треба перевіряти, чи підходить дорожній аксесуар під вимоги перевізника. Краще вибрати чемодан, який буде трохи меншим за граничні розміри.

Якщо у відпустці потрібно багато речей, то краще мати основну валізу, та невеличкий аксесуар, куди покласти ціні речі, та взяти їх з собою в салон літака.

Як вибрати валізу

Коліщата – це елемент валізи, який значно додає зручності. Щоб чемодан - https://yes-valiza.com.ua/valizi/ було дійсно легко пересувати, треба звернути увагу на моделі, де ролики вбудовані в корпус. На зручність ще впливає ручка, краще щоб вона була телескопічною.

Краще віддавати перевагу аксесуарам з яскравим та нестандартним кольором. В такому разі багаж в аеропорті буде легше впізнати.

Матеріал

Від матеріалу залежить багато характеристик чемодану. М’які моделі зі шкіри чи текстилю для перельотів не дуже підходять. Справа в тім, що під час вантажних робіт вони самі можуть постраждати, а також вміст не захистити. А якщо говорити про шкіряні вироби, вони ще й дорогі та важкі.

Найкращій матеріал – поліпропілен. Це один з різновидів пластику, для якого характерна жорсткість та стійкість до падінь та ударів. Поліпропіленові моделі мають стильний вигляд, до того ж свою привабливість вони зберігають достатньо довго. В чемоданах з пластику від Yes –валізи є ще одна вагома перевага – вони закриваються за допомогою якісних застібок, а не блискавок. По-перше, вони служать довше, по-друге, забезпечують більшу герметичність.

Ще один хороший варіант для подорожей літаком – валізи з полікарбонату. Це теж пластик з особливими властивостями. Він дуже міцний, проте достатньо добре гнеться, під час падіння він гасить частину удару. Стінки, що виготовлені з цього матеріалу добре захищають речі, які знаходяться всередині. Тому в таких чемоданах можна перевозити навіть крихкі речі. Проте, якщо ви вибрали модель з полікарбонату, варто пам’ятати, що багаж слід заповнювати повністю, в іншому випадку є ймовірність, що корпус деформується.

В більшості випадків пластик, який використовується для виготовлення дорожніх аксесуарів, зверху покривають спеціальним полімерним шаром, який захищає основний матеріал від подряпин.

Тип коліщат

Цей параметр аксесуару не менш важливий ніж матеріал, з якого його виготовили. Увагу слід звернути на моделі, де колеса здвоєні або на ті, де задні елементи трохи більші за передні. В такому випадку багаж буде легше котити. Важливо, щоб коліщата були максимально заглиблені в корпус. В такому випадку є менше ризиків їх пошкодити під час завантаження чи розвантаження. Бажано щоб кожне колесо оберталось самостійно, незалежно від інших, а також довкола власної вісі. Така система є більш надійною, до того ж валізою стає легше керувати, вона краще розвертається.

Більш безпечними є аксесуари з чотирма коліщатами. Навіть якщо одне зламається, його можна без проблем котити на трьох. Якщо ж їх було всього два, то нічого не лишиться, як нести валізу в руках.

Краще обирати моделі, де коліщата зроблені з гумоподібного силікону. В такому випадку вони прослужать довго, а під час руху не створюватимуть шум.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...