
23:30, 21 листопада 2024 р.
Наркотики на 3 мільйони: у Хмельницькому суд виніс вирок 27-річному дилеру

Затримання. Фото: Сектор комунікації поліції Хмельницької області
У Хмельницькому до 9 років ув’язнення засуджено дилера, в якого вилучили наркотиків на 3 мільйони гривень.
Серед вилученого в засудженого були амфетамін, PVP, екстазі, канабіс. Частину наркотиків він уже пофасував для продажу, інформує сектор комунікації поліції Хмельницької області.
Нагадаємо, у червні цього року слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за оперативного супроводу управління боротьби з наркозлочинністю, УСБУ та за процесуального керівництва прокуратури викрили 27-річного хмельничанина, який займався розповсюдженням наркотиків серед залежних.
Під час обшуків у фігуранта правоохоронці вилучили амфетамін, PVP, екстазі, канабіс на загальну суму близько 3 млн грн. Частина наркотиків вже була пофасована на дози для продажу. Усі вилучені речовини поліцейські направили на експертизу.
Слідчі поліції завершили розслідування за ч.ч. 2, 3 ст. 307 (Незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України і передали матеріали до суду.
Суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження і визнав фігуранта винним в інкримінованих злочинах та засудив його до 9 років ув’язнення з конфіскацією майна, окрім житла.
Читайте також: "Вічна пам'ять героям: Хмельницька громада провела в останню путь двох воїнів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Як ви бачите завершення війни в Україні?
проголосували 122 відвідувачів
Можна поступитись територією, щоб зберегти життя людей.
50,0%
Тільки вихід на кордони 1991 року!
34,4%
Мені важко відповісти...
15,6%
Останні новини
16:53
Вчора
15:28
25 березня
15:09
25 березня
ТОП новини
Оголошення
11:16, 19 березня
4
16:05, 18 березня
19:37, 23 березня
2
11:50, 25 березня
7
live comments feed...